header banner
Default

M10 Token Yazar Investing com, Mesut Özil tarafından açıklanan kripto para biriminin adı


Table of Contents

  Mesut Özil, çıkaracağı kripto paranın ismini duyurdu: M10 Token

  Investing.com - Bu yılın başında İngiliz futbol kulübü Arsenal ile yollarını ayırarak Fenerbahçe'ye imza atan dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil, kısa süre önce kendi kripto para birimini çıkaracağını duyurmuştu. Bugün Twitter üzerinden takipçilerine seslenen yıldız orta saha, piyasaya süreceği kripto para biriminin ismini açıkladı. Özil'in kripto parası, "M10 Token" olarak adlandırıldı.

  Mesut'un bir kripto para çıkaracağı haberi, ilk olarak 10 Ekim'de İngiliz The Sun gazetesi tarafından bildirilmişti. Aradan geçen bir aylık süreçte konuya dair pek bir gelişme duyulmazken Mesut Özil, sessizliğini Twitter hesabından yaptığı paylaşımla bozdu. Paylaşımında "Coming Soon! (Yakında Geliyor!)" ifadesini kullanan Özil, #m10 ve #m10token etiketlerine de yer vererek çıkaracağı kripto varlığın ismini ilan etmiş oldu.

  Paylaşımda ayrıca yeni kripto varlığın sosyal topluluklarının yer alacağı Telegram, Twitter ve Instagram hesaplarının da bağlantıları yer alıyor.

  Mesut'un bu hamlesiyle, dünyada kendi kripto para birimini çıkaran ilk futbolcu olmak istediği ifade ediliyor. Spor dünyasının kripto para endüstrisiyle yakın ilişkisi ise sürüyor. Pek çok spor kulübü, çeşitli ortaklıklar vasıtasıyla kendi kripto parasını çıkarmış durumda.

  Yazar: Deniz Engin

  Sources


  Article information

  Author: Susan Huerta

  Last Updated: 1699522082

  Views: 686

  Rating: 4.1 / 5 (47 voted)

  Reviews: 92% of readers found this page helpful

  Author information

  Name: Susan Huerta

  Birthday: 1918-06-13

  Address: 8611 Owens Ranch, Parkershire, KY 18162

  Phone: +4365608935403734

  Job: Dental Hygienist

  Hobby: Sailing, Telescope Building, Embroidery, Bird Watching, Card Collecting, Fishing, Sculpting

  Introduction: My name is Susan Huerta, I am a Open, fearless, important, priceless, spirited, courageous, persistent person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.